Odstráňte mach zo svojho trávnika
SKIL 0701 je ideálny nástroj na prevzdušňovanie alebo prerezávanie vášho trávnika.
Účinný a efektívny
Obsluha ručného prevzdušňovača trávnika si vyžaduje značné úsilie. Na druhej strane, SKIL 0701 odstraňuje mach z trávnika rýchlo a pohodlne. A zatiaľ čo s neskladným prevzdušňovačom trávnika sa často zle manipuluje, ľahký „Moss extractor“ od firmy SKIL vám poskytuje značnú voľnosť pohybu. To je veľmi pohodlné, keď potrebujete pracovať v blízkosti záhradného vybavenia a kvetinových záhonov.
Rýchle výsledky: 50 m² za 25 minút
Ako prezrádza už jeho názov, „Moss extractor“, teda odstraňovač machu, odstraňuje mach z vášho trávnika s veľkou efektivitou a vysokou rýchlosťou. Ľahko s ním ošetríte 50 m² len za 25 minút.
Odolné pružné nože

Prevzdušňovač trávnika SKIL 0701 sa dodáva s odolnými a pružnými nožmi, ktoré nehrdzavejú a nemôžu sa otupiť. A navyše sa v prípade potreby dajú ľahko vymeniť. Dodávajú sa v štandardnej veľkosti, takže sú široko dostupné. Keď sa to všetko spočíta, tieto odolné čepele majú mnoho výhod v porovnaní s oceľovými čepeľami.

Pohodlné uskladnenie „Easy Storage“

SKIL 0701 patrí do radu praktického, priestor šetriaceho záhradného náradia „Urban Series“ od spoločnosti SKIL. Dodáva sa s koľajničkou „Easy Storage“, vďaka ktorej ho po použití môžete zavesiť na stenu a ušetriť vzácny priestor.