Hups…

Keby ste tak len mali kosačku „Urban Mower“. Tu sa môžete dozvedieť prečo. Alebo čítajte ďalej, ak chcete získať viac informácií.

Optimálna manévrovateľnosť

SKIL 0711 „Urban Mower“ je kosačka na trávu s jedinečnými otočnými prednými kolesami pre optimálnu manipulovateľnosť. Práca v blízkosti objektov vo vašej záhrade nikdy nebola taká jednoduchá. Zdvíhanie ťažkého náradia je minulosťou s touto ľahkou kosačkou, ktorú môžete jednoducho premiestniť pri začatí nového riadku.

Dobrý výkon s nastaviteľnou výškou kosenia
Vysokoobrátkový, energeticky efektívny motor s 9 500 ot./min má dostatočný výkon na efektívnu prácu. Určite si vychutnáte prakticky okamžité dokonalé pokosenie trávnika. Výberom správnej výšky kosenia z troch možností vždy dosiahnete dokonalý výsledok.
Pohodlné uskladnenie „Easy Storage“

SKIL 0711 „Urban Mower“ patrí do radu praktického, priestor šetriaceho záhradného náradia „Urban Series“ od spoločnosti SKIL. Táto kosačka na trávu má praktickú parkovaciu nohu na pohodlné skladovanie pri stene po použití.

Odolné pružné nože

SKIL 0711 „Urban Mower“ sa dodáva s odolnými a pružnými nožmi, ktoré nehrdzavejú a nemôžu sa otupiť. A navyše sa v prípade potreby dajú ľahko vymeniť. Dodávajú sa v štandardnej veľkosti, takže sú široko dostupné. Keď sa to všetko spočíta, tieto odolné čepele majú mnoho výhod v porovnaní s oceľovými čepeľami.