Pracujte dlhšie!

Svoj revolučný nástroj ‘Hybrid Power’ 2461 značky SKIL môžete použiť ako vŕtačku nabíjanú batériou aj ako normálnu vŕtačku zapojené káblom do elektrickej siete.

Už žiadne sklamania z vybitej batérie
Po znížení nabitia batérie jednoducho zapojte 6 metrový napájací kábel a pokračujte v práci. Indikátor nabitia batérie vám napovie, kedy treba zapojiť elektrický kábel.
Zapojte a pracujte
Keď je zapojený elektrický napájací kábel, batéria sa automaticky nabíja vždy, kým nepotiahnete hlavný spínač. To znamená, že ihneď môžete pokračovať v práci.
Špička v triede trvania batérie

Výkonnosť ‘Hybrid Power’ bola skúšaná v nezávislom skúšobnom inštitúte. Výsledky ukazujú, že keď máte zapojený elektrický kábel, môžete pomocou SKIL 2461 zaskrutkovať minimálne o 184 % skrutiek viac než s nástrojmi konkurenčných značiek. A to ešte nie je všetko. Ďalšie výsledky ukázali, že dobíjaním sa získa viac energie než sa spotrebuje pri práci. To znamená, že môžete pracovať dlhšie.

„Pracuje pre mňa celý deň!”

Andrew Myers je umelec, ktorý vytvára portréty a výpravné diela použitím skrutiek. Andrew skúšal dobíjaciu vŕtačku ‘Hybrid Power’ a vytvoril dielo ‘I’m Letting Go’.