SKIL predstavuje...
Mnoho inovatívnych akumulátorových nástrojov s nástrojov s napájaním cez kábel bolo pridaných do súčasného sortimentu vŕtáčiek, píl, brúsok a iných elektrických nástrojov.
#Skilhelps
#SKILhelps
SKIL vám ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoju prácu urobili rýchlo a pohodlne. Od jasných vysvetlení ako používať nástroje k tipom na domáce majstrovania, vďaka ktorým bude vaša práca ľahšia a zábavnejšia.
Brushless: Bezkefový: rýchlejší, výkonnejší, s dlhšou výdržou
Ak hľadáte riešenie s akumulátorom aj pre tie najnáročnejšie úlohy, nástroje s bezkefovým motorom sú tou správnou cestou. Bezkefové motory sú rýchlejšie a výkonnejšie a majú dlhšiu životnosť než kefové motory s porovnateľnými rozmermi.
Horúce novinky…
Bez ohľadu na to, či spájkujete, voskujete lyže alebo odstraňujete nátery, pri práci s našimi novými elektronicky ovládanými tepelnými pištoľami dosiahnete určite optimálny výsledok.
Objavte…
Ponuka vynikajúcich SKIL laserových a meracích nástrojov s mnohými inovačnými a inteligentnými funkciami. Prečítajte si viac nižšie alebo prejdite priamo na všetky naše nástroje.
História
História
V roku 1923 Edmond Michel vynašiel prvú elektrickú pílu na svete. Spoločne so svojim obchodným partnerom, Josephom Sullivanom, založil spoločnosť Skilsaw Incorporate. Tento moment sa označuje za začiatok vývoja takmer nekonečnej série úspešného elektrického náradia.