Inovácie

SKIL predstavuje všetko, čo sa týka pohodlia, inovácie a kvality. Tieto princípy tvoria podstatu nášho vynikajúceho náradia, ktoré sa vyznačuje dizajnom, použitými technológiami a jednoduchým používaním.

Kompaktný elektrický prevzdušňovač trávnika na účinné odstraňovanie machu

SKIL 0701 je ideálne náradie na vertikutáciu alebo narezanie trávnika a odstránenie machu. Ak by bola manuálna vertikutácia veľmi prácna, elektrický vertikutátor SKIL odstráni mach rýchlo a jednoducho.

Čítať viac

Efektívne odstránenie buriny priateľské k životnému prostrediu

SKIL 0700 „Weedbuster“ rýchlo a efektívne odstraňuje húževnatú burinu, mach a malé rastliny spomedzi dlaždíc na vašom chodníku, nádvorí alebo príjazdovej ceste. Už viac nemusíte odstraňovať burinu ručne riskujúc pri tom odreté kolená a boľavý chrbát alebo používať pesticídy, ktoré škodia životnému prostrediu.

Čítať viac

Pracujte dlhšie so systémom SKIL „Hybrid Power“

Na prvý pohľad sa SKIL 2461 „Hybrid Power 16 V Max“ (14,4 V) zdá byť obyčajnou lítium-iónovou akumulátorovou vŕtačkou, ale pohľad môže klamať. Toto náradie má všetky funkcie ako ostatné bežné akumulátorové náradie, ale teraz dokáže pracovať dlhšie vďaka inovačnému systému „Hybrid Power“ spoločnosti SKIL.

Čítať viac

SKIL ‘Urban Mower’: Mimoriadna manipulovateľnosť pre mestské záhrady

SKIL „Urban Mower“ je ideálna pre vašu mestskú záhradu. Je to kosačka s jedinečnými prednými kolesami otočnými okolo zvislej osi pre optimálnu manipulovateľnosť.

Čítať viac

Chvostová píla a priamočiara píla v jednom

SKIL „Combisaw“ je kompaktná píla s nízkou hmotnosťou, ktorá zvládne najbežnejšie rezacie práce v dome i vonku. Kombinuje dve obľúbené náradia pre domácich majstrov v jednom: chvostovú pílu a priamočiaru pílu.

Čítať viac

Pracuj v čistejšom prostredí so SKIL indikátorom hladiny prachu

SKIL hrdo predstavuje inovatívny indikátor úrovne prachu pri brúsení, aby Váš život bol jednoduchší. Pokiaľ sa jedná o brúsenie, najväčšou frustráciou je prach. Brúsenie produkuje veľké množstvo prachu, ktorý nie je efektívne zachytený brúskou. Táto inovácia od spoločnosti SKIL uľahčuje, aby vaše pracovné prostredie bolo čistejšie!

Čítať viac

Prekvapivo univerzálna píla pre všetky najbežnejšie rezacie práce

SKIL hrdo predstavuje viacúčelovú pílu SKIL 5330. Táto inovatívna viacúčelová píla je kompaktný nástroj na rezanie rôznych materiálov a je určená pre domácich majstrov, ktorí používajú pílu na prácu doma alebo okolo domu. Vďaka tejto inovácii SKIL zavádza nový segment v rámci svojej produktovej rady. Je to prvá SKIL píla zameraná na rezanie rôznych materiálov: "SKIL 5330 reže všetko, rýchlo a rovno."

Čítať viac

Konštantná regulácia tepla

Hneď, ako začne hroziť vnútorné prehrievanie nástroja, hlavné vykurovacie teleso sa automaticky vypne. Následne začne ventilátor fúkať studený vzduch do zariadenia aby došlo k ochladeniu vykurovacieho telesa. Prehriatie môže nastať, keď, napríklad, omylom zakryjete otvor pre výstup vzduchu alebo ak ste použili redukčnú trysku s malým priemerom.

Čítať viac

Patentovaný brúsny rám "Equalizer"

Pásové brúsky sú najvhodnejšie pre rýchle odstránenie materiálu a to vďaka vysokej rýchlosti pásu. Avšak, to tiež znamená, že riskujete nechcené poškriabanie alebo hlboké drážky na vašom obrobku. Patentovaný rám "Equalizer" zo spoločnosti SKIL tomu zabraňuje. Ten vám umožní dosiahnuť dokonale vyrovnané brusné výsledky, a to aj pri odstraňovaní starých náterov a vrstvy laku!

Čítať viac

Správna brúska na každú prácu!

Dostala sa Vám do rúk tá správna brúska na každú prácu - nová multi brúska SKIL Fox 3-v-1 spája vibračnú, delta a excentrickú brúsku v jeden ľahký a dobre ovládateľný stroj!

Čítať viac

Záhradná píla SKIL Lynx ponúka prerezávanie konárov bez námahy až do priemeru 80 mm

Nová záhradná píla Lynx ponúka pohodlný spôsob udržiavania stromov a kríkov vo forme bez väčšej námahy. Odteraz už môžete prerezávať konáre až do priemeru 80 mm bez väčšej námahy!

Čítať viac

So Screw Assist je to hračka!

Modely 2016 (12 V) a 2017 (14,4 V) prichádzajú s jedinečným systémom Screw Assist na spoľahlivé pridržanie skrutky pripravenej na zaskrutkovanie. Je ideálnym pomocníkom pri práci jednou rukou – v rohu alebo nad hlavou.

Čítať viac

Pílenie v rovnej línii ešte nikdy nebolo tak ľahké | Vodiaca koľajnica

Vodiace koľajnice SKIL sú najlepším pomocníkom na presné 90º a 45º rezy. Dosiahnete dokonale rovné a mimoriadne presné rezy s maximálnou odchýlkou len 1 mm na meter.

Čítať viac

SKIL riadenie prítlaku: menší tlak, lepšie brúsenie

Už ste niekedy pili čerstvý pomarančový džús hneď zrána? A keď pretláčate pomaranč cez odšťavňovač, tiež máte tendenciu silno tlačiť, pretože si myslíte, že získate viac džúsu omnoho rýchlejšie? V skutočnosti je opak pravdou. Silné zatlačenie pomaranča spomaľuje motor odšťavňovača, takže ten nemôže správne pracovať. A čo to má spoločné s brúsením?

Čítať viac