Profesionálne elektrické náradie SKIL Masters

SKIL Masters: profesionálne náradie pre profesionálov!
SKIL Masters sú profesionálne nástroje pre profesionálov! Zakladajú sa na viac ako 90-ročných skúsenostiach z vývoja a výroby správneho náradia pre každú úlohu. Skúsenosti, ktoré siahajú až po legendárnu Skilsaw, okružnú pílu, ktorá je vynálezom spoločnosti z roku 1924.

Za tento čas sme sa už naučili, čo funguje a čo nie. Potvrdzuje to množstvo nezávislých testov a recenzií, v ktorých SKIL často získava najvyššie ocenenia ako ‘Najvýhodnejšia alternatíva’, ‘Najlepší nákup’ a ‘Rozhodné odporúčanie’. Tieto ocenenia potvrdzujú, že spoločnosť SKIL sa pri vývoji a výrobe svojho náradia vždy zameriava: na dôslednú, vysokú kvalitu výrobkov.

Viac ako 90-ročné dedičstvo
Už viac ako 90 rokov integrujeme najnovšiu technológiu do nášho elektrického ručného náradia v spoločnosti SKIL. Znamená to, že máme jedinečné poznatky o tom, čo si profesionálni používatelia elektrického ručného náradia naozaj želajú. Jednoduché a funkčné náradie, ktoré v sebe spája robustnosť, jednoduchú a efektívnu manipuláciu a neprekonateľnú hodnotu za vynaložené peniaze. Môžete sa tak sústrediť na svoju prácu a jej dokončenie v najkratšom možnom čase!

Preukázaná trvanlivosť
Vieme, že ste závislí od svojho elektrického ručného náradia a potrebujete ho, aby ste mohli pracovať za všetkých podmienok, deň čo deň. Práve preto vyrábame trvanlivé a robustné náradie. Iba jedným z príkladov je používanie kovu pre mnohé kritické komponenty, ako sú telesá prevodoviek. A čo je najlepšie, táto profesionálna kvalita je za cenu, ktorá je ešte veľmi prístupná.

SKIL Masters znamená profesionálne elektrické náradie, ktoré si poradí s prácou v náročných profesionálnych podmienkach.

Znamená to:

  • Náradie s robustnosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť, deň čo deň 
  • Náradie, ktoré sa ľahko ovláda, aby ste šetrili čas a mohli sa sústrediť na prácu 
  • Náradie, s ktorým získate bezkonkurenčnú kombináciu úžitkových vlastností a hodnoty 

Môžete využiť všetko know-how, trvanlivosť, úžitkové vlastnosti a hodnotu, ktorá je v každom náradí SKIL Masters. Výrobky SKIL Masters nájdete vo všetkých kategóriách elektrického náradia. Pozrite si Výrobky vyhľadajte vhodné náradie SKIL Masters, ktoré potrebujete na profesionálnu prácu!

SKIL Europe je člen EPTA (European Power Tool Association)