Bezkefový: rýchlejší, výkonnejší, s dlhšou výdržou
Ak hľadáte riešenie s akumulátorom aj pre tie najnáročnejšie úlohy, nástroje s bezkefovým motorom sú tou správnou cestou. Bezkefové motory sú rýchlejšie a výkonnejšie a majú dlhšiu životnosť než kefové motory s porovnateľnými rozmermi.
Účinnejší
Bezkefové motory negenerujú trenie, čo znamená, že fungujú efektívnejšie. Nástroje s bezkefovými motormi sú jednoznačne rýchlejšie a výkonnejšie než nástroje s porovnateľnými rozmermi s kefovým motorom. Ďalšou dlhodobou výhodou bezkefového motora je menšia náchylnosť motora na opotrebenie.
Bezkefové motory robia ten rozdiel
Aby sme vám urobili predstavu o tom, ako viac účinnejšie sú SKIL nástroje s bezkefovým motorom, pozrite sa na priamy súboj medzi naším akumulátorovým vŕtacím kladivom s bezkefovým motorom, model 3070 a porovnateľným kladivom s kefovým motorom (model 3020). Model 3070 s bezkefovým motorom je o 51% rýchlejší, o 33% silnejší a vydrží 10x dlhšie.
Akýkoľvek nástroj. Akákoľvek úloha. Jedna batéria.
Spoločnosť SKIL pridáva do svojho sortimentu čoraz viac nástrojov s bezkefovým motorom a to do sortimentu elektrického náradia a záhradného náradia. Všetky zdieľajú rovnaký systém batérií "Energy Platform", napájaný našou jedinečnou technológiou Keep Cool™ s reguláciou tepla.
Nástroje, ktorým môžete dôverovať
Sme si natoľko istý vysokou kvalitou svojich nástrojov s bezkefovým motorom, že na ne poskytujeme päťročnú záruku. Zároveň dostanete trojročnú záruku na batérie Keep Cool™ dodané spolu s nástrojmi.