Vysoký výkon. Kompaktné rozmery pri skladovaní.
Záhradné náradie spoločnosti SKIL 20V je inteligentnejšie, rýchlejšie a výkonnejšie než kedykoľvek predtým. Práce v záhrade neboli nikdy ľahšie a jednoduchšie. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby zaberali minimálny úložný priestor. Máme nástroje pre každú prácu v záhrade.
Akýkoľvek nástroj. Akákoľvek práca. Jedna batéria.
Zoznámte sa s ponukou Energy Platform značky SKIL. Pre všetky nástroje univerzálnej série Energy Platform vám postačí iba jedna batéria. Táto výkonná batéria je vyrobená pomocou technológie Keep Cool™, ktorá bráni prehriatiu, predlžuje dobu použitia o 25 % a zdvojnásobuje životnosť batérie.
Skladovanie s úsporou miesta
Malé záhradné nástroje značky SKIL sú vybavené praktickým hákom „Easy Storage“, aby ste ich mohli zavesiť na stenu. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby zaberali minimálny úložný priestor. Žiadny neporiadok!
Kosačka SKIL s akumulátorovým bezkefkovým motorom
Pri výrobe tejto výkonnej kosačky SKIL 0140 bola použitá najnovšia technológia: elektrický motor bez uhlíkových kefiek, ktorý je teraz výkonnejší a jeho životnosť je desaťkrát dlhšia. Integrované vodidlo pozdĺž „SKIL Grass Guide“ vám pomôže pri kosení pozdĺž okrajov a múrov. A na strednej rukoväti môžete ľahko nastaviť správnu výšku kosenia pre svoj trávnik.
Akumulátorové orezávačky trávnikov SKIL
Orezávačky trávnikov SKIL 0230 (25 cm čepeľ) a 0240 (30 cm čepeľ) sú nenásytné. Hlava orezávačky sa dá nastaviť do rôznych polôh. Veľmi praktické pri práci na ťažko dostupných miestach.
Akumulátorové strihače živých plotov SKIL
Ak si myslíte, že kosenie živých plotov a kríkov trvá príliš dlho, musíte vyskúšať strihač živých plotov SKIL 0430. Silné diamantom naostrené čepele si poradia aj s vetvami s hrúbkou až 20 mm, takže môžete pokračovať v práci dlhšie. 55 cm čepeľ oreže vetvičky na veľkej ploche už jedným záberom. Budete tak mať viac času na iné veci.
Fúkač na lístie SKIL s akumulátorovým bezkefkovým motorom
Fúkač na lístie SKIL 0330 odstráni suché aj mokré lístie za chvíľku. Veľký priemer trubice a axiálny ventilátor generujú veľký objem vzduchu s rýchlosťou až 160 km/h. Ideálny pre veľké plochy. Regulačné koliesko a redukčná dýza uľahčuje reguláciu prietoku vzduchu pri práci v ťažko dostupných miestach.