Vysoký výkon. Kompaktné rozmery pri skladovaní.
Záhradné náradie spoločnosti SKIL 20V je inteligentnejšie, rýchlejšie a výkonnejšie než kedykoľvek predtým. Práce v záhrade neboli nikdy ľahšie a jednoduchšie. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby zaberali minimálny úložný priestor. Máme nástroje pre každú prácu v záhrade.
Akýkoľvek nástroj. Akákoľvek práca. Jedna batéria.
Zoznámte sa s ponukou Energy Platform značky SKIL. Pre všetky nástroje univerzálnej série Energy Platform vám postačí iba jedna batéria. Táto výkonná batéria je vyrobená pomocou technológie Keep Cool™, ktorá bráni prehriatiu, predlžuje dobu použitia o 25 % a zdvojnásobuje životnosť batérie.
Skladovanie s úsporou miesta
Malé záhradné nástroje značky SKIL sú vybavené praktickým hákom „Easy Storage“, aby ste ich mohli zavesiť na stenu. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby zaberali minimálny úložný priestor. Žiadny neporiadok!
Akumulátorové kosačky na trávu SKIL s bezkefkovým motorom
Výkonné kosačky na trávu SKIL 0130 a 0140 poháňa bezkefkový elektromotor, vďaka ktorému sú rýchlejšie, silnejšie a odolnejšie než kedykoľvek predtým. Integrovaný hrebeň na trávu SKIL Grass Guide pomáha kosiť pozdĺž okrajov a múrov, zatiaľ čo ergonomické prvky znižujú zaťaženie pôsobiace na ramená a chrbát používateľa.
Akumulátorové vyžínače trávy SKIL
Vyžínače trávy SKIL 0230 (25 cm), 0240 (30 cm) a 0250 (33 cm) majú nenásytný apetít. Sú doslova nabité atraktívnymi inováciami vrátane funkcie Twist Load, ktorá umožňuje bleskurýchlu výmenu struny bez nutnosti rozoberania celej strunovej hlavy, a dostatočne výkonné na vyžínanie veľkých plôch.
Akumulátorové nožnice na živý plot SKIL
Vďaka spoločnosti SKIL je orezávanie živých plotov a kríkov ľahšie než kedykoľvek predtým. Oceľové čepele nožníc na živý plot SKIL s diamantovo brúsenými razenými zubami si hravo poradia s konármi s hrúbkou do 20 mm. Čepele s dĺžkou 50 cm (model 0429) a 55 cm (model 0430) orežú veľké plochy jediným záberom. Budete tak mať viac času na iné veci.
Fúkač na lístie SKIL s akumulátorovým bezkefkovým motorom
Fúkač na lístie SKIL 0330 odstráni suché aj mokré lístie za chvíľku. Veľký priemer trubice a axiálny ventilátor generujú veľký objem vzduchu s rýchlosťou až 160 km/h. Ideálny pre veľké plochy. Regulačné koliesko a redukčná dýza uľahčuje reguláciu prietoku vzduchu pri práci v ťažko dostupných miestach.
Najkompaktnejšia akumulátorová reťazová píla vo svojej triede
Naplno využite energiu bezkefkového motora modelu 0534; akumulátor s kapacitou 5,0 Ah napája masívnych 70 pílových zubov. Kompaktná konštrukcia zaisťuje efektivitu práce. Reťaz sa navyše dá rýchlo vymeniť bez nutnosti použitia ďalšieho náradia.