Horúce novinky…
Bez ohľadu na to, či spájkujete, voskujete lyže alebo odstraňujete nátery, pri práci s našimi novými elektronicky ovládanými tepelnými pištoľami dosiahnete určite optimálny výsledok.
Vždy pod kontrolou
Elektronické prvky bránia prehriatiu našich tepelných pištolí tak, že neprestajne monitorujú úroveň teploty nástroja. To vám umožňuje používať dýzy s malými priemermi pri spájkovaní, odpájkovaní a pri zváraní.
Presné nastavenie
Tepelné pištole SKIL vám umožňujú zvoliť si teploty z rozsahu 50 až 650 °C a rôzne nastavenia prietok vzduchu až po hodnotu 500 l/min. SKIL model 8040 má dokonca aj šikovný LCD, pomocou ktorého môžete nastaviť teplotu a prietok vzduchu presne podľa požiadaviek pre svoju prácu.
Príliš horúce na manipuláciu…
Naše tepelné pištole sú vybavené jedinečnou funkciou na vysunutie dýzy, ktorá umožňuje bezpečné okamžité vybratie dýz, predovšetkým vtedy, keď sú dýzy veľmi horúce a potrebujete ich vymeniť v závislosti od aplikácie.
Bohatá ponuka príslušenstva
Tepelné pištole SKIL sú kompatibilné s väčšinou bežných, komerčne dostupných dýz na tepelné pištole, preto vždy nájdete vhodnú dýzu pre svoju prácu.