Objavte…
Objavte…
Ponuka vynikajúcich SKIL laserových a meracích nástrojov s mnohými inovačnými a inteligentnými funkciami. Prečítajte si viac nižšie alebo prejdite priamo na všetky naše nástroje.
Dobro, bolje, zeleno
Dobro, bolje, zeleno
Ljudsko oko je izuzetno osetljivo na svetlost. S obzirom na to, neke boje su lakše uočljive u odnosu na druge. Kao što ste možda već pretpostavili, zelena spada u takve boje. U poređenju sa crvenom bojom, ljudsko oko znatno bolje opaža zelenu boju. Samim tim, dobijate nenadmašnu vidljivost pomoću laserskih linija svetlozelene boje koje mogu da se projektuju dužinom do 30 m.
Praktične litijum-jonske baterije uz raznovrsne opcije punjenja
Praktične litijum-jonske baterije uz raznovrsne opcije punjenja
Všetky krížové lasery majú zabudovanú batériu s lítiovými iónmi, ktorá sa dá jednoducho nabíjať pomocou vstavaného nabíjacieho mikro USB port. Indikáciu nabitia uľahčuje kontrolka stavu nabitia batérie, ktorá ukazuje zostávajúcu kapacitu batérie. A k dispozícii je ešte viac..
Inovatívne laserové merače
Inovatívne laserové merače
Laserové merače SKIL majú široký pracovný dosah, až 30 metrov, a sú ideálne na presné a rýchle meranie vzdialenosti a plochy. Všetky nástroje majú k dispozícii rôzne režimy merania. Meranie vzdialenosti bez premietania cieľa alebo na nerovných a zakrivených povrchoch je možné pomocou merača SKIL 1929 , ktorý má zabudované meracie koliesko.
Doživite viši nivo radova na nivelisanju
Doživite viši nivo radova na nivelisanju
Laser sa ukrštenim linijama SKIL 1911 je opremljen tronošcem koji radove na nivelisanju podiže na viši nivo. Ovaj alat ima otvor sa navojem od 1/4" na gornjem i donjem delu, što osigurava lako pričvršćivanje na tronožac ili spojnicu.