Akýkoľvek nástroj. Akákoľvek úloha. Jedna batéria.

PWRCORE, náš popredný systém batérií, je nabitý inteligentnými inováciami na zaistenie optimálnej sily pre každú úlohu. Každý rad pokrokových batérií a vysokorýchlostných nabíjačiek je 100 % kompatibilný s príslušným elektrickým a záhradným nástrojom SKIL.

Objavte výrobky PWRCOERE

ActivCell™: Inteligentné riadenie napájania

Každá pokroková batéria SKIL má patentovanú technológiu ActivCell™. Inteligentné riadenie napájania neustále monitoruje napájanie, teplotu a prúd batérie, a tak zabezpečuje optimálnu ochranu a maximalizuje výkon.

KeepCool™: Patentovaná technológia chladenia

Naša najmodernejšia technológia KeepCool™ predlžuje prevádzkový čas až o 25 % a zdvojnásobuje životnosť batérie. Jednotlivé články batérie sú zabalené v našej inovatívnej technológii absorpcie tepla, ktorá ich udržiava pri optimálnej teplote dlhšie, zabraňuje prehrievaniu a zvyšuje výkon.

Patentovaný indikátor úrovne nabitia batérie: Inteligentné funkcie na každom kroku

Nástroje SKIL sa vyvíjajú na základe 100 rokov poznatkov a každý z nich je nabalený inovatívnymi funkciami, ktoré umožňujú dobre vykonávať úlohy. Náš indikátor stavu batérie pohodlne zobrazuje úroveň nabitia batérie a vopred vás upozorní, ak je čas na nabitie.

Pokrokové nástroje, ktorým môžete dôverovať

Našim vysoko výkonným výrobkom plne dôverujeme, a preto poskytujeme na naše popredné elektrické nástroje SKIL a pokrokovú batériu KeepCool™ štandardnú 3-ročnú záruku. Bezkomutátorové nástroje majú 5-ročnú záruku.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

V roku 2022 bola platforma Energy Platform (EP) premenovaná na PWRCORE 20. Platforma sa žiadnym iným spôsobom nezmenila. Preto môžete používať batériu EP vo výrobkoch PWRCORE 20 a batériu PWRCORE 20 vo výrobkoch EP.