SKIL predstavuje...
SKIL predstavuje...
Mnoho inovatívnych akumulátorových nástrojov s nástrojov s napájaním cez kábel bolo pridaných do súčasného sortimentu vŕtáčiek, píl, brúsok a iných elektrických nástrojov.
Viac ako nástroje
Viac ako nástroje

Spoločnosť SKIL posúva oblasť hobby segmentu na ďalšiu úroveň s novým sortimentom výrobkov a obnoveným logom. Nový červene označený sortiment sa zameriava na poskytnutie čo najlepšieho zážitku na rýchle kutilské vykonanie každodenných prác. Spoločnosť SKIL vás naďalej podporuje vo vašej práci s množstvom tipov a rád pre kutilov.

#SKILhelps

Akýkoľvek nástroj. Akákoľvek úloha. Jedna batéria.

20V Max Energy Platform - flexibilný batériový systém - je ťažiskom nového portfólia. Batérie sú skonštruované tak, aby vyhovovali všetkým nástrojom Energy Platforms, ktoré sa dodávajú s batériami a bez nich. To vám dáva flexibilitu pridať do svojej rady ďalšie nástroje na použitie s vašou existujúcou batériou a nabíjačkou.

Keep Cool™: naša najlepšia inovácia
Keep Cool™: naša najlepšia inovácia
Nové akumulátorové náradie Energy Platform využíva technológiu batérie Keep Cool™, ktorá zvyšuje dobu prevádzky až o 25% a zdvojnásobuje životnosť batérie. Patentovaná technológia absorpcie tepla zabraňuje prehriatiu batérií a zvyšuje výkon batérie.
ActivCell™: Inteligentné riadenie napájania
ActivCell™: Inteligentné riadenie napájania
Všetky batérie sú vybavené systémom ActivCell™, ktorý poskytuje konzistentnejšiu energiu. Naša patentovaná technológia pracuje na optimalizácii spotreby energie, zabraňuje prehrievaniu a maximalizuje výkon batérie.
Inovácie
Inovácie

SKIL je o pohodlí, inovácii a kvalite. Toto sú kľúčové vlastnosti vynikajúcich nástrojov, ktoré sa vyznačujú vlastným dizajnom, technológiou a jednoduchosťou použitia. Naša nová rada je vybavená patentovanými inováciami, vrátane bezfiltrových brúsok s odlučovačom prachu X-Flow a priamočiarej píly so 180° LED pracovným svetlom.

Viac ako náradie. SKIL to uľahčuje.

Pre nástroje, ktorým môžete dôverovať
Pre nástroje, ktorým môžete dôverovať

Všetky nástroje SKIL a Keep Cool™ batérie majú štandardnú 3-ročnú záruku. Bezkefkové nástroje sa dodávajú s 5-ročnou zárukou.

Nie je potrebná žiadna registrácia.
Žiadne zdieľanie vašich osobných údajov.
Žiadne ťažkosti.