SKIL ‘Urban Mower’

Manipulovateľná kosačka na trávu s nízkou hmotnosťou pre príjemný zážitok z kosenia
SKIL „Urban Mower“ je ideálna pre vašu mestskú záhradu. Je to kosačka s jedinečnými prednými kolesami otočnými okolo zvislej osi pre optimálnu manipulovateľnosť. S nízkou hmotnosťou iba 4,3 kg je veľmi kompaktná. Vo vašej kôlni nezaberie takmer žiadne miesto vďaka jedinečnému dizajnu jednoduchého skladovania SKIL „Easy Storage“. Vysokoobrátkový, energeticky efektívny motor reže trávu a zároveň dbá na optimálne výsledky kosenia. „Urban Mower“ je dodávaná s košom na trávu a náhradnou rezacou čepeľou.

Mimoriadna manipulovateľnosť pre mestské záhrady
SKIL „Urban Mower“ je špeciálne navrhnutá pre trávniky do 50 m². Jej praktické vlastnosti robia z kosenia prácu bez námahy! Pre jednoduché manévrovanie cez vašu záhradu má SKIL „Urban Mower“ jedinečné predné kolesá otočné okolo zvislej osi. Takže už žiadne zdvíhanie ťažkej váhy a otáčanie s ťažkou kosačkou pri začatí nového ťahu a práca okolo objektov vo vašej záhrade nebola nikdy jednoduchšia!

Praktické vlastnosti pre mimoriadny pracovný komfort
Kosačka na trávu má inteligentnú rukoväť s tromi rôznymi nastaveniami pre zvýšenie pohodlia: jazda „(D)“, parkovanie „(P)“ a skladovanie „(S)“. Pre optimálny pracovný komfort rukoväť zabezpečuje flexibilnú výšku kosenia bez ohľadu na vašu výšku. Kôš na trávu sa dá odstrániť, vyprázdniť a znovu namontovať len s jednou rukou: je to najjednoduchšie riešenie vyprázdnenia koša na trávu na trhu! „Urban Mower“ je dodávaná s náhradnými rezacími čepeľami pre mnoho rokov pôžitku z kosenia.