Skil viacúčelová píla pre celú radu úloh - 5330

Prekvapivo univerzálna píla pre všetky najbežnejšie rezacie práce
Skil hrdo predstavuje viacúčelovú pílu Skil 5330. Táto inovatívna viacúčelová píla je kompaktný nástroj na rezanie rôznych materiálov a je určená pre domácich majstrov, ktorí používajú pílu na prácu doma alebo okolo domu. Vďaka tejto inovácii Skil zavádza nový segment v rámci svojej produktovej rady. Je to prvá SKIL píla zameraná na rezanie rôznych materiálov: "Skil 5330 reže všetko, rýchlo a rovno."

Pôsobivé pod kapotou
Charakteristické črty viacúčelovej píly Skil 5330 sú extrémne silný 600 W motor s dostatočnou rezervou pre namáhavú prácu, a impozantná 28,5 mm maximálna hĺbka rezu pre ľahký rez všetkými najbežnejšími materiálmi.

Dobre zvláda všetky bežné materiály
Vďaka tejto inovácii Skil vychádza v ústrety svojim očakávaniam pre domácich majstrov: univerzálnosť, jednoduchosť a pohodlie. Ako už názov napovedá, viacúčelová píla Skil 5330 reže všetko: od laminátových podláh po PVC trubky a od dlažby v kúpeľni až po hliníkové profily. Tento stroj je jednoduchý na používanie, a môže sa ovládať len s jednou rukou! Rukoväť hrá dôležitú úlohu: šikovný dizajn a vynikajúca priľnavosť automaticky zaistí plnú kontrolu nad vykonávanou prácou.

Tradične nový inovatívny doplnok
Skil je vynálezca "SKILSAW", prvej okružné píly vo svete. Vynález sa stal veľkým úspechom a inicializoval vývoj širokej škály podobne úspešného elektrického náradia. Viacúčelová píla Skil 5330 je najnovší inovatívny prírastok do širokého sortimentu Skil.