Služba

Opravárenská služba

Záručné opravy
V prípade potreby opravy sa obráťte na oficiálneho predajcu spoločnosti SKIL (s dokladom o kúpe.). Predajca zabezpečí, aby vaše náradie opravili kvalifikovaní technici. Náradie môžete vrátiť bez príslušenstva a puzdra. Pred vrátením nesmie byť vaše náradie rozoberané. Náklady na opravu hradí spoločnosť SKIL. V niektorých prípadoch vám namiesto opravy vydáme náhradný výrobok.

Pozáručné opravy
V prípade potreby opravy sa obráťte na oficiálneho predajcu spoločnosti SKIL.

Rezervni deli

COVID-19 ovplyvňuje všetky časti nášho života a nášho podnikania. Chceli sme vás informovať, že vám nebudeme môcť z dôvodu problémov so zásielkou dodať žiadne náhradné diely. Momentálne nemôžeme ani potvrdiť, kedy budú naše náhradné diely k dispozícii. Odporúčame vám neustále kontrolovať aktualizácie našich webových stránok. Úprimne sa ospravedlňujeme za prípadné nepríjemnosti.

Záruka

Všetko náradie SKIL sa starostlivo kontroluje, dôkladne skúša a podrobuje sa prísnym postupom kontroly kvality. Preto spoločnosť SKIL dáva záruku na svoje elektrické ručné náradie i na svoje meracie prístroje. Táto záruka sa neobmedzuje iba na záručné práva kupujúceho, vyplývajúce zo zmluvy o predaji s ďalším predajcom alebo z príslušných zákonných práv.

Záručné podmienky

Navodila za uporabo

Ali iščete navodila za uporabo? Navodila za uporabo lahko prenesete na strani z izdelkom. Starejša orodja SKIL lahko najdete v našem arhivu izdelkov.