Príjemná práca v záhrade

Záhradné nástroje „Urban Series“ značky SKIL zaručia, že záhradné práce budú vždy príjemné. Navyše tieto nástroje po použití zaberajú len minimum miesta.

„Urban Series“
Priestor je v mestských oblastiach vzácny a situácia sa v budúcnosti bude len zhoršovať. Záhrady sú stále menšie, preto sa zakladá viac balkónových a strešných záhrad. Čo znamená menej úložného priestoru. Cenovo dostupné záhradné nástroje „Urban Series“ sú špeciálne navrhnuté pre tieto okolnosti.
Dizajn, ktorý šetrí miesto
Praktické nástroje sa nielen ľahko používajú, ale využívajú aj jedinečné riešenie uloženia SKIL „Easy Storage“. Uloženie týchto nástrojov je hračka. Sú starostlivo navrhnuté tak, aby zaberali minimálny priestor. Takže je oveľa jednoduchšie udržiavať garáž, záhradný domček alebo skriňu čisté a upratané.
Jednoduché uloženie
Malé záhradné nástroje sú vybavené praktickým háčkom „Easy Storage“, pomocou ktorého ich zavesíte na stenu. Háčiky sa môžu navzájom prepojiť, takže možno nástroje uložiť vedľa seba. Veľké nástroje majú svoje vlastné špeciálne konštrukčné vlastnosti. Napríklad kosačky na trávu sa dodávajú so svojím vlastným stabilizátorom, ktorý im umožňuje vzpriamené uloženie pri stene.
Jednoduché použitie, jednoduché skladovanie

Stručne zhrnuté, záhradné nástroje SKIL „Urban Series“ sú veľmi praktické pomôcky na zaručenie optimálnej údržby vašej záhrady. Tlaková umývačka, kosačka na trávu, záhradný fúkač alebo plotostrihy – všetko, či potrebujete, nájdete v kompletnom sortimente elektrických záhradných nástrojov SKIL.